Spausdinti Siųsti nuorodą

Mūsų klientai

Mes teikiame teisines konsultacijas, kurios yra individualiai reikalingos mūsų klientams. Mes neatsisakome teikti teisinių paslaugų vien todėl, kad klientas nežinomas ar pateikti teisiniai klausimai yra sudėtingi. Priešingai, mes manome, kad kiekvienas klientas turėtų gauti prieigą prie kvalifikuotų teisinių konsultacijų. APB „Šulija Partners Law Firm Vilnius“ yra padėjusi daugeliui bendrovių įsisteigti ir vystyti savo verslą Lietuvoje, taip pelnydama klientų pasitikėjimą tolesniam bendradarbiavimui. Mūsų klientai vysto verslą tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu įvairiose pramonės šakose (transporto, aviacijos, nekilnojamojo turto, laivybos, švietimo organizacijos), tarp kurių yra ne tik pradedančiųjų, bet ir išsivysčiusių įmonių. Mes išsiskiriame teisinėmis žiniomis reglamentavimo, ginčų srityse ir padedame savo klientams sudėtinguose tarptautiniuose sandoriuose.

Klientai gauna naudos ne tik iš mūsų teisinių žinių, bet ir komercinės patirties. Siekdami įsivertinti savo veiklą, mes nuolat organizuojame susitikimus su esamais ir buvusiais klientais tobulindami savo teikiamas paslaugas ir informuojame savo klientus apie teisės aktų pasikeitimus, kurie galėtų daryti įtaką jų verslui. Tikime, kad artimas bendradarbiavimas su klientų personalo darbuotojais – finansininkais, techniniais darbuotojais ir verslo klientų vadybininkais – padės labiau įsigilinti į kliento veiklos specifiką ir užtikrinti didesnį efektyvumą. Be to, mes prisiimame asmeninę atskaitomybę už bet kokius sprendimus, priimtus pagal kliento teisinius poreikius bei stengiamės skatinti ilgalaikę mūsų ir klientų partnerystę, neieškodami vien tik pelningų projektų.

Kadangi Lietuvos teisinė rinka yra pakankamai maža, interesų konfliktas gali būti aktualus klausimas daugeliui klientų.  Būdami nepriklausoma advokatų profesine bendrija, mes įvertiname interesų konflikto kilimo galimybę ir neteikiame teisinių paslaugų naujiems klientams, jeigu esamiems klientams iškyla rizika dėl advokatų profesinės bendrijos interesų konflikto. 

ŠULIJA PARTNERS LAW FIRM VILNIUS, reg. nr. 302663221. I korpusas, Jogailos g. 4, 3 aukštas, VILNIUS, LT-01116, Lietuva. Faks.: +370 52051926. El. paštas: info@SulijaPartners.com

Kontaktai | Turinys | Pažink savo klientą | Privatumo politika | Pasiteiravimui | Nuorodos | Standartinės sąlygos | Advokatų reklama | Autorių teisės Į viršų